דף הבית
תיק עבודות
פוטותרפיה – חווית הצילום של דורית

פוטותרפיה – חווית הצילום של דורית

ויקטוריה מנשירוב - פוטותרפיה - חווית הצילום של דורית

אומרים שיש משבר גיל ה 40, אני החלטתי להגשים חלומות בגיל הזה.
אז לקחתי דף ועט והתחלתי להכין רשימה של אותם מטרות וחלומות,
אחד מהמטרות ברשימה היה לשחרר את עצמי מתקופה קשה שעברתי בחיים מלאת כאב ועצב.

חשבתי לעצמי מה יגרום לי להשתחרר מה יעזור לי לפרוץ מחסומים שיצרתי לעצמי , איך אני מפסיקה להסגר בחיים ומתחילה להיפתח לדברים חדשים … והחלטתי לעשות צילומי נשיות מיוחדים, בשלב זה התחלתי לחפש צלמת וכך בעצם הגעתי אלייך (למזלי!)

בשיחת הטלפון הראשונה ששוחחנו נתת לי תחושה כל כך טובה , כאילו את מכירה אותי שנים, קראת אותי כספר פתוח , נתת לי ביטחון ואומץ דרך הטלפון להעז לחלום אבל יותר מזה גרמת לי להבין שאוכל גם להגשים שאני אמיצה מספיק לחשוף את הנפש שלי ואת הגוף שלי מול המצלמה.

לבסוף קבענו תאריך ובאתי כולי מכווצת מפחד שלא אצליח להשתחרר, אבל מהרגע שראיתי אותך ויקטוריה המהממת שלי ….. כן את כבר שלי כי אימצתי אותך לנצח , הרגעת אותי עם חיבוק חם , הסברת לי על התהליך נתת לי את כל הזמן שבעולם ללכת על זה בקצב שלי , יצרת עבורי את האווירה המרגיעה עם המוזיקה המתאימה ברקע , היין והשוקולדים והתחלנו….

בהתחלה ניסיתי להבין מאיפה מתחילים מה עושים , אבל את עם הסבלות המדהימה שלך והחושניות המטורפת שיש לך, התחלת להדגים לי מה לעשות על עצמך פשוט עצמת את העיניים הקשבת למוזיקה והתחלת לזוז ולגעת בעצמך ואני ניסיתי , בהתחלה זה לא זרם כי קצת התביישתי ואז התנועות התחילו להיות טבעיות יותר , זורמות יותר עד שהבנתי אני חייבת לאהוב את עצמי כדי שזה יקרה ואז הקסם קרה השתחררתי מרצון נתתי למוזיקה לחדור אלי לראש , ליין לחלחל בגרוני ולחושניות העצורה שבי לפרוץ החוצה …. נראה לי שהצלחתי כי היום שאני מסתכלת על התוצאה ועל התמונות אני מבינה כמה חבל על כל הזמן שפספסתי והייתי סגורה כמה יופי יש בלהפתח והיופי הזה הוא אני.

בנות יקרות המפגש עם ויקטוריה הוא מתנה שכל אחת צריכה להעניק לעצמה , חוויה עוצמתית שלך עם עצמך חיבור בין הגוף לנפש.

ויקטוריה מנשירוב - פוטותרפיה - חווית הצילום של דורית

ויקטוריה מנשירוב - פוטותרפיה - חווית הצילום של דורית

ויקטוריה מנשירוב - פוטותרפיה - חווית הצילום של דורית