דף הבית
ספר אורחים

ספר אורחים

.................
ויקטוריה המיוחדת.. כמה התלבטתי, כמה חשבתי ... מה אני רוצה ... ורוצה את הכי מיוחד והכי לא כמו של כולם... משהי שתוציא ממני את הכי יפה ואין ספק שבחרתי בהכי טובה ומקצועית !!! נתת לי רגע רק שלי ושלך, עם צחוק וקצת בכי ודיברנו ושיתפנו והכרנו והיה מושלם ! לא אשכח את היום הזה ! יש לי זיכרון נעים ותמונות מדהימות. תודה ויקטוריה ❤️
נירה אמיר
.................
ויקטוריה !!! רוצה להודות לך על עבודה על כך מקצועית ורגישה, במיוחד שזה היה נושא של האוצר שהיה גר בבטן ועוד שני אוצרים שהיו ליידי לחוות את העושר של חיי! את, זו שנתת לי את ההרגשה של רוגע אינסופיות וללא לחץ, עם קומפוזיציות מעניינות שהיו ביני לבינך..זרמת איתי כל תקופת הצילומים והיה כיף לי ומקווה כיף לך... הילדים כמובן התעייפו, כי אין סוף למושלמות....אבל התוצאה היתה יוצאת מן הכלל!! תודה תודה רבה לך...אוהבת
אלאונורה
.................
ויקטוריה מדהימה. העבודות שלך הן כל כך את! הן יפות ואינטליגנטיות, עם המון טעם טוב ולא פחות העזה ויצירתיות. הדרך שלך להגשים את החלום הזה. מההחלטה שאת צלמת ואחר כך המיקוד כצלמת אמנית ועכשיו האתר היפהפה הזה שמראה לכולם כמה את מוכשרת. המשיכי כך! ולאחל לך הצלחה נראה כבר קטן עליך. תמשיכי לזרוח.
לימור
.................
ויקטוריה , המון תודה על יום מיוחד וחוויה המדהימה . התמונות יצאו מושלמות ! תודה רבה על הסובלנות ומקצועיות !
יעל
.................
כל כך מוכשרת נתנה לי להרגיש הכי ביטחון עם עצמי אחת הנשים הכי מדהימות שפגשתי
דורין ג'ורג'
.................
ויקטוריה, צלמת ואישיות מדהימה! אני רוצה להודות על יום צילומים הנפלא. הצלחת לחדור ללבי ולהוציא ממני את הדברים הנכונים לצילומים. תמונות יצאו מדהימות. מאחלת שגשוג והצלחה כי מגיע לך. את אישה מדהימה?
אירה
.................
ויקטוריה היא צלמת בנשמה! כל תמונה זו עבודת אומנות מהלב!
מקס
.................
לצלמת המוכשרת והמדהימה... את אישיות מיוחדת אחרי עדשת המצלמה... תודה על יום נפלא מאד נהנינו אני ואליאור... בהצלחה ושגשוג אין סופי מגיע לך!
לידיה קדוש