דף הבית
אודות ויקטוריה מנשירוב

אודות ויקטוריה מנשירוב

הי, קוראים לי ויקטוריה מנשירוב ואני אמנית צילום.
אני מאוהבת עד מעל לראש בעיסוק שלי.

הלוואי שיכולתי לומר שאני עושה את זה כל החיים שלי ואפילו שהמילה הראשונה שאמרתי היתה "צילום", אבל, המסע להגשמת החלום שלי לא היה כל כך קצר ופשוט.
ההורים שלי פיתחו את החוש שלי ליופי בשנות חיי הראשונות במוסקבה. למרות זאת, במטרה ללכת בעקבות כללי "החברה הטובה", בחרתי מקצוע "מקובל" ובחרתי הנהלת חשבונות.
הרעב שלי ליצירתיות, חיפש את הדרך החוצה במשך 10 שנים. עד שהגיע הרגע הזה שבו אמרתי לעצמי שלא אוכל להמשיך להתעלם מהחלומות שלי ולמנוע מהם להתגשם.
נרשמתי לקורס צילום ואז לעוד אחד.

ככל שחלפו הימים הרגשתי שאני מתמקצעת יותר בתחום שבאמת נועדתי עבורו והוא עבורי.

זאת תחושה מופלאה..

הדרך לא היתה נטולת משברים ואתגרים, אחרי תקופה קצרה הייתי חייבת לסגור את הסטודיו שלי ולחזור לעבוד שוב מהבית. אלא שבשלב ההוא, כבר ידעתי שאין דרך חזרה, לכן, עבדתי קשה ופתחתי סטודיו שני שבו אני פועלת עד היום.

בעיני צילום הוא אחד האמצעים המוצלחים ביותר להעברת מידע. אפשר, כמובן, לטעון שדווקא וידאו מכיל בתוכו זרם מידע שלם יותר, אבל, מה לגבי כל המקום שצילום משאיר לטובת הדמיון? מי האדם בתמונה? איך הקול שלו/ה נשמע? ועל מה הוא/היא חושב/ת כרגע?
אני אוהבת לשחק בדמיון, הדמיון שלי בזמן העבודה והדמיון שלך כשאני מפרסמת את התוצאה הסופית.

אני אוהבת את החיים שלי, את המשפחה והחברים שלי. אני מנסה להראות את האהבה הזאת בעבודות שלי. ואני שמחה כל כך כשאני מסוגלת לעשות מה שאני באמת אוהבת.
זה, כנראה, פרט המידע החשוב ביותר שעליך לדעת עלי.

שלך,
ויקטוריה.

ויקטוריה מנשירוב צלמת